Okolica

Gościniec Jędruś oferują wygodne noclegi nad morzem dla całej rodziny. Położone są na granicy miejscowości Bobolin i Dąbki. Nasz ośrodek wypoczynkowy oddzielony jest od morza pasem zielonego lasu. Plaża znajduje się w odległości zaledwie 300 metrów.

Około 100 metrów od naszego ośrodka znajduje się sklep spożywczy, a w niedalekiej okolicy w Bobolinie i Dąbkach znajdują się restauracje, smażalnie, wędzarnie świeżych ryb, lody i gofry oraz wiele innych atrakcji. Na najmłodszych czekają wesołe miasteczko, karuzele i automaty do gier. Dla starszych moc atrakcji na jeziorze, gdzie można popływać kajakami, łódkami oraz rowerkami. Ponadto zachęcamy do wypożyczania rowerów i aktywnego spędzania wolnego czasu korzystając z leczniczych walorów powietrza, jakie znajduje się na naszym terenie. Jeśli chcecie Państwo spędzić wakacje z dziećmi nad morzem, to nasz ośrodek jest do Państwa dyspozycji.

Panuje u nas specyficzny mikroklimat, który szczególnie dobrze wpływa na górne drogi oddechowe. Tylko u nas znajduje się tak naturalnie czyste środowisko, duża odległość od aglomeracji miejskich, czyste plaże Bałtyku oraz lasy sosnowe i nasycone jodem powietrze. Jest to szczególnie ważna informacja dla rodzin z małymi dziećmi. Plaża w Bobolinie to jedna z najczystszych i najpiękniejszych plaż nad polskim morzem. Noclegi Dąbki to gwarancja udanego urlopu dla każdego!